Urządzenia drukujące – co wybrać?

Decydując się na zakup drukarki warto rozważyć wybór urządzenia wielofunkcyjnego, które jednocześnie łączy w sobie funkcje kopiarki, skanera i drukarki. Jaki model wybrać? Na jaką markę się zdecydować?

Na rynku urządzeń tego typu znajdziemy szeroki przekrój produktów różnych producentów, które różnią się od siebie funkcjami oraz ceną. Canon pixma mg5750 to urządzenie wielofunkcyjne wysokiej klasy, które wyróżnia się znakomitą jakością wydruków oraz dużą wydajnością.

Wszystko za sprawą dedykowanych do urządzenia wkładów atramentowych, których koszt eksploatacji plasuje się na średnim poziomie.  W przypadku canon pixma mg5750 tusze oryginalne, wydruk w czerni oscyluje w granicach 1.11 gr/str. w formacie A4, z kolei koszt wydruku w kolorze korzystając z oryginalnych atramentów wzrasta do 28.06 gr za stronę.

Wydajne i profesjonalne wydruki z Canon pixma mg5750

Chcąc drukować, kopiować, skanować szybko, bezprzewodowo w całym domu warto zdecydować się na ten model urządzenia.  To uniwersalne, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu wydrukujemy w wysokiej jakości zdjęcia i dokumenty, oszczędzając czas i pieniądze.

Dzięki wspomnianym, oddzielnym atramentom wystarczy wymienić tylko wyczerpany kolor. Dodatkowo, z urządzeniem marki Canon można wydrukować  więcej stron za tyle samo dzięki opcjonalnym atramentom XL, a przy tym zaoszczędzić papier w trybie automatycznego druku dwustronnego. 

Twórcza swoboda drukowania 

Dedykowane canon pixma mg5750 tusze pozwalają na szybkie drukowanie zdjęć z serwisów społecznościowych, takich jak: Instagram, Facebook czy Flickr na takich nośnikach jak papier zwykły, papier fotograficzny czy koperty.

Ten model urządzenia to twórcza swoboda drukowania i skanowania także z popularnych usług w chmurze, jak Google Drive, OneDrive i SlideShare. Maksymalna rozdzielczość druku to aż 4800 x 1200 dpi, dzięki czemu urządzenie polecane jest w domowym zastosowaniu dla uczniów, studentów czy pracowników biur.

Po zakupy zapraszam pod ten adres