Szybko i wydajnie – laserowe drukowanie

Drukowanie laserowe to świetne rozwiązanie w sytuacjach, gdy chcemy drukować szybko i w dużej ilości. Urządzenie laserowe wykorzystuje w procesie drukowania światło lasera lub diod LED, w celu naelektryzowania bębna światłoczułego.

Wszystko po to, aby naniosło odpowiednią ilość tonera z zasobnika na drukowaną powierzchnię. Po utrwaleniu w podwyższonej temperaturze kolejno utworzy wydruk. Ze względu na sposób działania drukarek laserowych dzielą się one na dwa rodzaje: monochromatyczne oraz kolorowe, których cena jest nieco wyższa niż modele drukarki oferujące wydruki czarno-białe.

Wysoka jakość wydruków z z Hewlett-Packard

W gąszczu licznych propozycji producentów trudno zdecydować się na odpowiednie urządzenie, które zapewni nam wysokiej jakości wydruki. Dobrym wyborem będzie zakup urządzenia laserowego HP LASERJET PRO P1102, do którego dedykowane są oryginalne tonery hp laserjet p1102 oraz wysokiej jakości zamienniki.

Dzięki materiałom eksploatacyjnym możemy uzyskać wysoką jakość wydruków i bezawaryjną pracę drukarki HP LaserJet. Urządzenie wraz z zestawem tonerów pozwalają na drukowanie na różnych nośnikach – foliach, papierze, kartonach z pomocą wygodnego podajnika. Drukowanie laserowe to tanie i wydajne rozwiązanie, które gwarantuje szybkie wydruki z prędkością do 18 stron na minutę.

Ten model urządzenia laserowego polecany jest do małych biur, pracowników biznesowych, uczniów, studentów, którzy potrzebują niedrogiego sprzętu, który obniży zużycie energii i zasobów.

Warto wiedzieć, że ten model urządzenia laserowego oferuje druk z prędkością do 18 stron na minutę, gdzie pierwsza strona jest już gotowa w ciągu 8.5 sekundy. Wszystko to za sprawą zastosowanych nowoczesnych technologii, wysokiej jakości materiałów użytych w produkcji oraz oryginalnych tonerów zapewniających drukowanie.