Szybkie i wydajne drukowanie laserowe

DCP-1612WE to wielofunkcyjne urządzenie laserowe, oferujące druk monochromatyczny przy użyciu dostosowanego do tego modelu tonera. Drukowanie laserowe z pomocą tego urządzenia pozwala na drukowanie dokumentów z prędkością 20 stron na minutę, dzięki czemu pierwszy wydruk jest już gotowy w trakcie 10 sekund.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1612WE polecane jest dla użytkowników domowych, biurowych wykorzystujących sieć bezprzewodową. Te niewielkich rozmiarów urządzenie laserowe potrafi skanować, kserować, drukować w błyskawiczny sposób. Wszystko za sprawą wydajnych tonerów Brother TN-1030 oraz bębnowi Brother DR-1030.

Materiały eksploatacyjne Brother, którym możesz zaufać

Chcąc drukować z pomocą tego urządzenia musimy zaopatrzyć się w wydajny toner brother dcp-1612we, który z łatwością kupimy w Internecie, ale i w sklepach stacjonarnych z materiałami eksploatacyjnymi do tego modelu. Drukowanie dokumentów, grafik, fotografii z pomocą tego tonera pozwala na wydruk aż tysiąca stron, co okazuje się nieocenione w pracy, biurze, szkole czy drukowaniu w domu na własne potrzeby. 

Oryginalne tonery brother dcp-1612we to wysokiej klasy materiały eksploatacyjne posiadające certyfikaty ISO, które potwierdzają najwyższe normy jakości produktów tej marki. Drukując z urządzeniem laserowym Brother otrzymujemy rozdzielczość druku: 2400 x 600 dpi w trybie HQ1200.

Drukowanie dla Twoich potrzeb

Dodatkowo ten model urządzenia wielofunkcyjnego pozwala na drukowanie z urządzeń przenośnych takich, jak tablety, smartfony co sprawdza się w sytuacjach, gdy musimy szybko coś wydrukować. Decydując się na zakup tego modelu, dobrze wiedzieć że kaseta z tonerem nie jest na stałe zespolona z bębnem drukującym, dlatego po wyczerpaniu się tonera wymieniamy jedynie kasetę z tonerem.