Jakie wkłady do drukarek Pixma kupować? Porównujemy tusze canon 545

Jeżeli jesteś osobą, która korzysta z urządzeń Canon do drukowania zdjęć, dużej ilości tekstu, to na pewno wiesz, że koszty związane z eksploatacją drukarki atramentowej są wysokie. Warto zadbać o to, aby były jak najniższe, bo będzie miało to znaczenie w dłuższej perspektywie. Jaki wybrać tusz Canon 545, jeżeli poszukujemy rozwiązania efektywnego? Pomagamy odnaleźć odpowiedź na to pytanie.

Oryginalny tusz do drukarki Canon 545

Jedną z najpopularniejszych propozycji w trakcie robienia zakupów jest tusz do drukarki Canon 545, który został wyprodukowany przez tego samego producenta. Przedsiębiorstwo oferuje nam niewielki atrament za cenę około 70 zł, ale ten jak się okazuje nie jest najbardziej ekonomicznym sposobem na oszczędzanie. Kupując tusze w większej ilości możemy liczyć na zniżki.

Dostępne są opakowania zawierające 28 ml atramentu, które kosztują 100 zł za sztukę. W opinii klientów nie jest opłacalne nabywanie mniejszych wersji, bo trwałość jest taka sama, a tuszu w stosunku cenowym jest dwa razy mniej.

Tusz Canon 545 w formie zamiennika

W kontekście produktu takiego jak tusz Canon 545 zamiennik może okazać się dobrą propozycją z punktu widzenia oszczędności. Warto jednak mieć tutaj na uwadze, że każdy tusz będzie miał nieco inne parametry.

Jeden będzie oferował lepszą jakość, inna firma będzie posiadała profesjonalne wsparcie serwisu technicznego, a jeszcze inne przedsiębiorstwo zapewni dobre odwzorowanie kolorów na papierze czy równowagę pomiędzy wszystkimi parametrami.

Koszty za tusz kolorowy Canon 545 to średnio 110 zł za opakowanie posiadające 28 ml atramentu. Produkt oryginalny jest optymalny pod wszystkimi względami, jednak to zamienniki są bardziej ekonomiczne. Średnio na jednym kartridżu można zaoszczędzić od 15 do 20 zł. Kupując je w większej ilości, istnieje możliwość otrzymania zniżki i drukowania zdjęć wysokiej jakości niższym kosztem.

Tusz do drukarki canon 545 dostępny na stronie DrTusz.pl.