Drukuj więcej i lepiej z Canonem

Producent drukarek atramentowych Canon sprawił, że drukowanie jest tanie i ogólnodostępne. Wszystko za sprawą oferowanej oferty, w której znalazły się urządzenia wielofunkcyjne, drukarki atramentowe i  laserowe oraz materiały eksploatacyjne.

W sklepach internetowych i stacjonarnych znajdziemy oryginalne tusze i zamienniki dedykowane do konkretnych modeli drukujących, dzięki którym będziemy mogli wydrukować duże ilości dokumentów, wykresów, zdjęć czy ilustracji za niewielką ceną. 

Większa kreatywność przy drukowaniu zdjęć

W ofercie tej japońskiej marki możemy znaleźć wysokiej klasy, szybką drukarkę fotograficzną z 5 oddzielnymi atramentami. Urządzenie te pozwala na drukowanie zdjęć czy fotografii na płytach, dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu. Urządzenie te ponadto posiada łączność Wi-Fi z obsługą drukowania ze smartfonów. Do tego celu konieczne jest zastosowanie oryginalnego tuszu canon pixma ip7250, który charakteryzuje się dużą wydajnością, znacznie większą niż dostępne zamienniki.

W ofercie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi (warto odwiedzić choćby ten: https://www.drtusz.pl/tusze-do-canon-pixma-ip7250-zamienniki-oryginalne-c-10512024272.html) znajdziemy pojedyncze wkłady atramentowe Canon jak i cały komplet. Do wyboru mamy czarny atrament pigmentowy oraz kolorowe atramenty barwnikowe. Tusze i zamienniki dedykowane do tego modelu posiadają właściwości techniczne i fizyko-chemiczne, które pozwalają na drukowanie dużej ilości dokumentów w wysokiej jakości. I dlatego ten model urządzenia cieszy się dużą popularnością wśród pracowników biur, studentów, uczniów czy domowych użytkowników.

Korzyści z drukowania z Canonem

Ten model urządzenia posiada oddzielne zbiorniki z atramentem, które umożliwiają wymianę jednego koloru. W domowym użytkowaniu tego urządzenia atramentowego możemy zmniejszyć straty i drukować jeszcze wydajniej.

Dodatkowo, model posiada zbiorniki XL, które pozwalają wydrukować 2,2x więcej stron niż standardowe zbiorniki znajdujące się w urządzeniach drukujących. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy drukują dużo i często – fotografie czy zdjęcia.